Edycja
Uczestników
Gospodarzy
Prelegentów
Partnerów
Jarosław Gracel o genezie Konferencji w Biznes i Produkcja Podcast:
Rok 2024 przynosi szczególną refleksję o Czwartej Rewolucji Przemysłowej. Spotykamy się 10 lat od wprowadzenia idei Przemysłu 4.0 na świecie. Jak wypadają polskie fabryki na tle Europy i świata na przestrzeni tak dekady, jak i ostatniego czasu. Coraz mocniej bowiem towarzyszy nam widmo niżu demograficznego. Brakuje środków na inwestycje a niepewny rynek nie pozwala na stabilność. To pretekst, by porozmawiać o problemach i wyzwaniach, jakie przyniósł ciężki pod względem gospodarczym miniony rok. Trudne zagadnienia, których nie zostawimy bez odpowiedzi.
*Ilość miejsc na zwiedzanie jest ograniczona. Informujemy, że wszystkie dostępne miejsca zostały już zarezerwowane. SPLAST słynie z innowacji technologicznych. To rodzinna firma z polskim kapitałem, która od ponad 30 lat działa na rynku polskim, a także z sukcesami podbija Europę i świat.
Podczas wizyty w fabryce SPLAST, dowiesz się:
Podczas prezentacji będą poruszane następujące tematy:
1. Film SPLAST/ASTOR
2. Historia firmy
2.1. Początki SPLAST
2.2. Rozwój firmy rodzinnej
3. Automatyzacja i robotyzacja w SPLAST
3.1. Wdrażanie nowych technologii
3.2. Robotyzacja konkretnych procesów
3.3. Omówienie wybranych technologii
3.4. Nagrody i wyróżnienia
4. W stronę zielonej fabryki – zrównoważony rozwój
4.1. Fotowoltaika
4.2. Stacja wytłaczania mieszanek
4.3. Rekuperacja ciepła i gromadzenie wody opadowej
5. Cele na najbliższe lata
Z rodzinną firmą związany niemal od początku jej istnienia. Jako wieloletni Dyrektor Zarządzający nadzorował pracę wszystkich działów SPLAST. Odpowiedzialny za otwieranie kolejnych zakładów produkcyjnych oraz wprowadzanie w SPLAST kluczowych innowacji technologicznych. Od 2021 roku Prezes Zarządu SPLAST.
Piłka nożna, czyli zgrupowanie kadry konferencji 2024
Golf od podstaw. W teorii i praktyce
Saunowanie. Wiosenna regeneracja
Sekcja Biegowa. Warsztat poprowadzi medalista Mistrzostw Świata
Piąty człowiek na Ziemi, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum. Członek The Explorers Club. W roku 2018 otrzymał Nagrodę Księżnej Asturii w dziedzinie sportu.
Piąty człowiek na Ziemi, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum. Członek The Explorers Club. W roku 2018 otrzymał Nagrodę Księżnej Asturii w dziedzinie sportu.
Rozpocznij drugi dzień konferencji pełen energii! Dołącz do naszej grupy biegowej i wspólnie przebiegnijmy jedną lub dwie pętle, każda trwająca około 25 minut.
Trening poprowadzi prawdziwy entuzjasta biegania Marek Plawgo, który dostosuje tempo do możliwości wszystkich uczestników. Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by rozpocząć dzień i w towarzystwie innych pasjonatów aktywności!
Były lekkoatleta, olimpijczyk z Aten oraz Pekinu w biegu na 400 metrów przez płotki oraz w sztafecie 4x400m. Medalista mistrzostw świata i Europy. Pierwszy polski lekkoatleta, który na jednych mistrzostwach świata zdobył dwa medale. Po zakończeniu kariery aktywnie wspiera sport dzieci i młodzieży. Jest ambasadorem kampanii społecznych związanych ze zdrowiem psychicznym: Twarze Depresji - nie oceniam, akceptuję oraz kampanii zdrowia psychicznego IRONMAN Poland i Fundacji Graj z Głową .
This is a time when the global economy is facing increased downward pressure, and there are growing difficulties in achieving sustainable development worldwide amid mounting challenges such as the climate change.
As a global software pioneer, AVEVA is determined to lead by example to combat climate change with our customers and partners.
This presentation is to share AVEVA’s commitment and portfolio offers on accelerating low carbon transition, circular economy and resilient infrastructure to address the sustainability challenges.
Joanna is Sustainability Accelerator Director at AVEVA, a global industrial software provider, committed to leading sustainable innovation. Prior to this Joanna was Industry Director, EMEA, for Energy & Sustainability at Microsoft, leading strategic engagements with major energy providers, enabling energy transition with digital solutions.
Duża fabryka to kilkadziesiąt procesów ciągłych powiązanych ze sobą, przebiegających w bardzo długim okresie i wymagających podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Optymalne decyzje możemy podejmować wyłącznie dysponując na bieżąco wszystkimi niezbędnymi informacjami oraz wiedzą umożliwiającą ich zrozumienie.
W tym celu stworzyliśmy „Control Room”, który analizuje nieprzerwanie kilkanaście tysięcy sygnałów i informuje o przewidywanych zagrożeniach.
W oparciu o te informacje, historię zdarzeń w przeszłości oraz swoją wiedzę operator podejmuje decyzję o kolejnych działaniach mających na celu zminimalizowanie ryzyka utraty ciągłości produkcyjnej.
Absolwentka Politechniki Warszawskiej. Obecnie od siedmiu lat kieruje Działem Ciągłego Doskonalenia. W ramach prac swego zespołu prowadzi projekt budowy i rozwoju „Control Room”. Posiada wieloletni staż w różnych sektorach przemysłu spożywczego. Od ponad dwudziestu lat związana z firmą Ferrero Polska, gdzie pracowała na różnych stanowiskach, zarówno w kraju, jak i za granicą.
1. Mapa drogowa transformacji cyfrowej – jak zacząć i jak rozwijać?
2. Systemy MES – jak zacząć i jak rozwijać?
3. Czy innowacyjny system zarządzania energią i sztuczna inteligencja umożliwią dekarbonizację przedsiębiorstw?
4. Predictive Maintenance – jak budować strategię predykcyjnego utrzymania ruchu?
5. Intralogistyka jako układ krwionośny fabryki – automatyczny transport wewnątrzzakładowy
6. Opłacalność AMR w zakładach produkcyjnych
7.Przetwarzanie brzegowe – automatyzacja
8. Co jest standardem, a co jest innowacją w robotyzacji?
9.Jak będzie wyglądała robotyzacja procesów produkcyjnych w przyszłości?
10.Dyfuzja (przyswajanie) innowacji w firmie produkcyjnej?
Procesy intralogistyczne są kluczowe dla poprawnej pracy każdego magazynu. Dzięki nim, surowce, półprodukty i gotowe towary trafiają we właściwe miejsca, we właściwym czasie.
Aby osiągnąć w tym obszarze najwyższy stopień precyzji, wiele organizacji decyduje się na automatyzację i robotyzację procesów intralogistycznych. Firma BorgWarner również poszła w tym kierunku — stawiając na robota Agilox, który w wyniku konkursu przeprowadzonego wśród członków załogi zyskał imię TURBOT.
Robotyzacja magazynu BorgWarner ruszyła w 2019 r. Prezentacja pokaże kolejne jej etapy, od wstępnego zainteresowania, przez stworzenie business case, powołanie zespołu wdrożeniowego, po onboarding robota. Wskaże korzyści i wyzwania oraz plany na dalszy rozwój.
Absolwent Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Logistyki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Związany z BorgWarner od 2018 roku na stanowisku Kierownika Magazynu. W logistyce w przedsiębiorstwach produkcyjnych z branży Automotive od 2008 roku. Zwolennik zrównoważonego rozwoju w zakresie robotyzacji oraz automatyzacji procesów logistycznych z nieocenionym wsparciem Zarządu BorgWarner.
AUTOPART to firma specjalizująca się w przemysłowej produkcji wysokiej jakości akumulatorów do wszystkich typów pojazdów samochodowych, ciągników i maszyn rolniczych oraz do łodzi i kamperów.
Akcjonariusz i Prezes Zarządu AUTOPART SA, jednego z największych w Europie zakładów przemysłowej produkcji akumulatorów, kieruje pracami zarządu i wyznacza nowe kierunki działań. Monika Bąk jest absolwentką ekonomii, finansów oraz studiów MBA. Regularnie bierze udział w konferencjach poświęconych roli kobiet w biznesie, konferencji branżowych, a swoją wiedzą dzieli się także ze środowiskiem naukowym.
Wiceprezes zarządu ds. inwestycji w AUTOPART, jednego z największych w Europie zakładów przemysłowej produkcji akumulatorów. Kieruje pracą pionu technicznego, w tym zespołu R&D oraz IT, który stanowi fundament rozwoju technologicznego firmy. Nadzoruje i planuje strategiczne inwestycje zarówno w obszarze produktu, infrastruktury, parku maszynowego jak i ochrony środowiska.
Jakie efekty przyniosły cyfrowe technologie na przestrzeni ostatnich 12 miesięcy w Odlewni na poznańskiej Wildzie?
Z rodzinną firmą związany niemal od początku jej istnienia. Jako wieloletni Dyrektor Zarządzający nadzorował pracę wszystkich działów SPLAST.
Odpowiedzialny za otwieranie kolejnych zakładów produkcyjnych oraz wprowadzanie w SPLAST kluczowych innowacji technologicznych.
Od 2021 roku Prezes Zarządu SPLAST. Zainteresowania zawodowe to optymalizacja procesów produkcyjnych oraz zrównoważony rozwój przedsiębiorstwa.
Absolwent Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Logistyki Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie. Związany z BorgWarner od 2018 roku na stanowisku Kierownika Magazynu. W logistyce w przedsiębiorstwach produkcyjnych z branży Automotive od 2008 roku.
Zwolennik zrównoważonego rozwoju w zakresie robotyzacji oraz automatyzacji procesów logistycznych z nieocenionym wsparciem Zarządu BorgWarner. Prywatnie, miłośnik biegania poza granicami komfortu z planem na pokonanie kolejnych maratonów jeszcze szybciej.
Dyrektor fabryki Ferrero Polska w Belsku Dużym, którą zarządza od 15 lat. Poprzednio, przez kilka lat również w Ferrero, odpowiedzialny za utrzymanie ruchu i inwestycje. Na początku swojej drogi zawodowej przez kilka lat projektował roboty i linie automatyczne we Włoszech i w Polsce.
Akcjonariusz i Prezes Zarządu AUTOPART SA, jednego z największych w Europie zakładów przemysłowej produkcji akumulatorów, kieruje pracami zarządu i wyznacza nowe kierunki działań.
Monika Bąk jest absolwentką ekonomii, finansów oraz studiów MBA. Regularnie bierze udział w konferencjach poświęconych roli kobiet w biznesie, konferencji branżowych, a swoją wiedzą dzieli się także ze środowiskiem naukowym. Jest aktywnym uczestnikiem sfery biznesowej na Podkarpaciu oraz członkiem zarządu Wschodniego Sojuszu Motoryzacyjnego.
Wiceprezes zarządu ds. inwestycji w AUTOPART, jednego z największych w Europie zakładów przemysłowej produkcji akumulatorów. Kieruje pracą pionu technicznego, w tym zespołu R&D oraz IT, który stanowi fundament rozwoju technologicznego firmy. Nadzoruje i planuje strategiczne inwestycje zarówno w obszarze produktu, infrastruktury, parku maszynowego, jak i ochrony środowiska.
Waldemar Rzeszutek jest absolwentem Politechniki Rzeszowskiej oraz licznych studiów z zakresu zarządzania.
Doświadczony menedżer z zakresu zarządzania produkcją. Od wielu lat tworzący programy zwiększania wydajności produkcji oraz optymalizacji wykorzystania zasobów. Popularyzator zwinnych metod zarządzania w prowadzeniu projektów. Twórca wielu wdrożonych z sukcesem rozwiązań z zakresu przemysłu 4.0.
Konsultant ImFactory w zakresie tworzenia architektury zaawansowanych systemów klasy MES.
Joanna is Sustainability Accelerator Director at AVEVA, a global industrial software provider, committed to leading sustainable innovation. Prior to this Joanna was Industry Director, EMEA, for Energy & Sustainability at Microsoft, leading strategic engagements with major energy providers, enabling energy transition with digital solutions. Joanna has extensive industry experience in Process Industries and in Oil & Gas in particular, including work for major System Integrators, Software and Energy companies.
She has working experience in the entire Energy value chain. Joanna holds a postgraduate degree in Drilling, Oil & Gas Department, from AGH University of Science and Technology, Cracow, and a Master of Arts from American Studies Center, University of Warsaw. She completed this education with trainings in new energies and flagship sustainability programs.
Absolwent Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie na kierunku Automatyka i Robotyka. Od 2008 roku związany z firmą ASTOR, w której zajmuje się sprzedażą systemów sterowania i systemów zrobotyzowanych dla produkcji. Przez 5 lat jako koordynator ds. Edukacji w firmie ASTOR, podnosił efektywność (i atrakcyjność) polskiej nauki, transferując wiedzę o przemyśle, produkcji do szkół i uczelni w Polsce. Ostatnie 4 lata jako menedżer ds. robotów MiR i AGILOX, pomagał działom logistyki w zakładach produkcyjnych automatyzować transport wewnętrzny.
Absolwent Automatyki i Robotyki o specjalności „Informatyka w sterowaniu i zarządzaniu” w Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Ukończył także studia podyplomowe z zakresu „Zarządzania Produkcją” w Wyższej Szkole Europejskiej w Krakowie.
W ASTOR był odpowiedzialny za techniczne aspekty wdrażania systemów zarządzania produkcją klasy MES (Manufacturing Execution Systems), analizę ekonomiczną inwestycji w automatyzację i systemy zarządzania produkcją. Pomagał budować koncepcje systemów zarządzania produkcją m.in. dla Arcelor Mittal Poland, Nestle Polska, Cereal Partners Poland Pacific – Toruń, Volkswagen, IKEA Industry, LOTOS Asfalt, Lotte Wedel. Był pomysłodawcą oraz pierwszym redaktorem naczelnym pisma dla firm produkcyjnych – „Biznes i Produkcja”. Odpowiadał także z budowę działu consultingu firmy oraz strategię inwestycyjną w obszarze Przemysłu 4.0. Jest współautorem koncepcji „Inżynier 4.0™”.
Ekspert w zakresie wizerunku i Public Relations z ponad 20-letnim doświadczeniem. Od niemal 10 lat związana z komunikacją branży przemysłowej i nowoczesnych technologii. Obecnie łączy funkcję rzecznika prasowego Forum Automatyki i Robotyki Polskiej oraz PR Manager w ASTOR – firmie, która jest jednym z członków założycieli FAIRP. W ASTOR odpowiada za wizerunek marki, kontakty z mediami i działania PR. Redaktor naczelna pisma Biznes i Produkcja. Prowadzi także Biznes i Produkcja Podcast. Członkini Zarządu Polskiego Stowarzyszenia Public Relations. Absolwentka podyplomowych studiów w zakresie Public Relations (UJ) oraz Marketingu w sieci (WSE im. ks. J. Tischnera). Ukończyła również prestiżowy program brytyjskiego instytutu „The Chartered Institute of Marketing, prowadzony w Polsce przez Questus – akredytowane centrum egzaminacyjne. Uwielbia góry i rower. Biega.
Krzysztof Jerzy Wielicki
Polski wspinacz, taternik, alpinista i himalaista.Krzysztof Jerzy Wielicki
Polski wspinacz, taternik, alpinista i himalaista.Piąty człowiek na Ziemi, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum. Członek The Explorers Club. W roku 2018 otrzymał Nagrodę Księżnej Asturii w dziedzinie sportu. W roku 2019 otrzymał Złoty Czekan za całokształt osiągnięć górskich.
Marek Plawgo
Polski lekkoatleta, płotkarz i sprinter.Marek Plawgo
Polski lekkoatleta, płotkarz i sprinter.Były lekkoatleta, olimpijczyk z Aten oraz Pekinu w biegu na 400 metrów przez płotki, oraz w sztafecie 4x400m. Medalista mistrzostw świata i Europy. Pierwszy polski lekkoatleta, który na jednych mistrzostwach świata zdobył dwa medale. Po zakończeniu kariery aktywnie wspiera sport dzieci i młodzieży. Jest ambasadorem kampanii społecznych związanych ze zdrowiem psychicznym: Twarze Depresji - nie oceniam, akceptuję oraz kampanii zdrowia psychicznego IRONMAN Poland i Fundacji Graj z Głową.
Early Bird
–udział w dwudniowej konferencji w dniach 16-17 kwietnia 2024 (w tym wizyta studyjna w fabryce SPLAST, prelekcje eksperckie użytkowników końcowych, 10 stolików tematycznych sesje hobby)
–udział w wieczornym bankiecie 16 kwietnia 2024 z gościem specjalnym oraz niespodzianką
-wstęp do strefy wystawienniczej
–informator konferencyjny
–catering (całodzienne przerwy kawowe i lunche)
–nocleg w Hotelu Arłamów 16-17 kwietnia 2024
*1500 PLN netto + VAT WybieramStandard
–udział w dwudniowej konferencji w dniach 16-17 kwietnia 2024 (w tym wizyta studyjna w fabryce SPLAST, prelekcje eksperckie użytkowników końcowych, 10 stolików tematycznych sesje hobby)
–udział w wieczornym bankiecie 16 kwietnia 2024 z gościem specjalnym oraz niespodzianką
-wstęp do strefy wystawienniczej
–informator konferencyjny
–catering (całodzienne przerwy kawowe i lunche)
–nocleg w Hotelu Arłamów 16-17 kwietnia 2024
*1700 PLN netto + VAT WybieramLast call
–udział w dwudniowej konferencji w dniach 16-17 kwietnia 2024 (w tym wizyta studyjna w fabryce SPLAST, prelekcje eksperckie użytkowników końcowych, 10 stolików tematycznych sesje hobby)
–udział w wieczornym bankiecie 16 kwietnia 2024 z gościem specjalnym oraz niespodzianką
-wstęp do strefy wystawienniczej
–informator konferencyjny
–catering (całodzienne przerwy kawowe i lunche)
–nocleg w Hotelu Arłamów 16-17 kwietnia 2024
*1700 PLN netto + VAT Wybieram*Cena uzależniona jest od wybranego pakietu konferencyjnego wybranego w formularzu.
Gospodarz
SPLAST specjalizuje się w produkcji detali z tworzyw sztucznych metodą wtrysku o wysokich parametrach jakościowych. Firma
została założona w 1989 roku przez Tadeusza Sanockiego i do dziś pozostaje firmą rodzinną ze 100% kapitałem polskim.
SPLAST to kluczowy dostawca dla branży:
•motoryzacyjnej, •elektrotechnicznej, •meblarskiej, •AGD.
SPLAST to również czołowy polski i europejski producent profesjonalnego sprzętu do
utrzymywania czystości, który znajduje szerokie zastosowanie w efektywnym sprzątaniu biur, hoteli, szpitali, szkół, zakładów przemysłowych itd. Obecnie SPLAST posiada 4 zakłady produkcyjne – w Krośnie, Jedliczu, Jaśle oraz w Alsózsolca na Węgrzech, zatrudniając w nich ponad 750 pracowników.
Firma jest w stanie wytwarzać 9 milionów produktów miesięcznie, z czego 70% przeznaczone jest na eksport.
Organizator
ASTOR to marka technologiczna z polskim kapitałem, konsekwentnie budowana od 35 lat. Jest wiodącym dystrybutorem z wartością dodaną (Value Added Distributor, VAD) w obszarze czterech strategicznych linii biznesowych: automatyzacji, robotyzacji, oprogramowania przemysłowego oraz intralogistyki, z silnie
rozwiniętą działalnością doradczą w ramach ASTOR Consulting i edukacyjną wspieraną przez Akademię ASTOR oraz branżowe periodyki.
Posiada biura w siedmiu miastach w Polsce: Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdańsk, Warszawa oraz centra kompetencyjne, które działają zarówno w Polsce, jak i w regionie CEE: 1. Centrum Kompetencyjne Zrobotyzowanego Spawania 2. ImFactory AVEVA MES Competence Center 3. Mission Critical by ASTOR 4. Dynamotion.
Partner
Technologiczny
Emerson to globalny lider w zakresie nowoczesnych technologii, produktów i rozwiązań dla automatyki przemysłowej. Emerson na rynku działa od 1890 roku i na chwilę obecną zatrudnia około 76 500 pracowników w ponad 200 krajach świata. Administracyjnie podzielony jest na kilka niezależnych jednostek biznesowych, z których każda powołana jest do obsługi konkretnego obszaru rynku.
Bardzo szerokie portfolio produktowe sprawia, że produkty firmy Emerson spotykane są w każdej gałęzi przemysłu.
Partner
Technologiczny
Od 2019 r. rozwiązania marki Wonderware takie jak InTouch, Historian, MES czy Platforma Systemowa są dostępne w portfolio firmy AVEVA – światowego lidera w dziedzinie oprogramowania przemysłowego do zarządzania operacyjnego, projektowania oraz optymalizacji.
Koncepcja AVEVA „Edge to Enterprise” tj. oprogramowanie dla każdego to możliwość cyfryzacji przedsiębiorstw na każdym poziomie – od maszyny czy pojedynczego urządzenia pomiarowego do złożonych rozwiązań opartych o chmurę i sztuczną inteligencję.
Partner
Technologiczny
Japońskie roboty EPSON realizują najczęściej procesy precyzyjnego montażu elementów mechanicznych i elektronicznych, aplikacje pick&place, pakowanie i kontrolę jakości. Nasz zespół dba, by były szybko dostępne, łatwe w konfiguracji i programowaniu oraz szybkie we wdrożeniu.
Partner
Technologiczny
Markę Kawasaki Robotics konsekwentnie budujemy od 50 lat. W naszej ofercie są roboty przemysłowe do spawania, paletyzacji, obsługi maszyn, malowania, przenoszenia detali oraz klejenia. A także roboty do produkcji robotów.
Pomagamy naszym Klientom efektywnie działać w oparciu o przełomowe technologie. Działamy w wielu branżach produkcji i przemysłu. Transferujemy wiedzę i doświadczenie do przemysłowych rozwiązań zrobotyzowanych.
Od początku dbamy o najwyższą niezawodność robotów. Rozwijamy ofertę w oparciu o potrzeby Klientów. Jesteśmy w stałym kontakcie z dystrybutorami i Klientami.
Partner
Merytoryczny
ImFactory – partner w przejściu na produkcję cyfrową Jako Centrum Kompetencji AVEVA MES w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE – Central Eastern Europe), przeprowadzimy Cię przez cały proces. Od ustalenia stanu obecnego, poprzez zaplanowanie zmiany, wybór i dostawę rozwiązań IT, aż po koordynację wdrożeń i wsparcie w utrzymaniu rezultatów.
Nasz zespół dostarcza Centralne Systemy IT dla Produkcji, obejmujące zakresem systemy klasy MES (Manufacturing Execution System), systemy do planowania produkcji APS (Advance Planning and Schedulling) oraz integrację systemów IT (Enterprise Service Bus).
Partner
Wspierający
Partner
Partner
Patron
Medialny
W dobie zmian technologicznych poszukiwanie najnowszych rozwiązań, niestandardowego podejścia do zarządzania procesami produkcyjnymi, to mocny determinant konkurencyjności. Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się przedstawiciele nowoczesnych biznesów produkcyjnych, którzy odkryli i pielęgnują GEN INNOWACYJNOŚCI.
SPLAST od lat stawia na automatyzację i robotyzację produkcji. Fabryki SPLAST pracują w systemie czterobrygadowym, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a to wymaga najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Obecnie w zakładach pracuje ponad 70 linii produkcyjnych ze wtryskarkami o sile zwarcia do 2000 ton.
Maszyny wspomaga 16 robotów i ponad 60 manipulatorów. SPLAST posiada własny Zakład Automatyzacji i Oprzyrządowania Produkcji, który pracuje nad wdrożeniem i usprawnieniem procesów.
Rozbudowany park maszynowy i doświadczony zespół inżynierów umożliwiają produkcję detali w kilkunastu zaawansowanych technologiach.
Czytaj więcej o firmie SPLAST
Konferencja Biznes i Produkcja odbędzie się w firmie SPLAST | ul. Lotników w Krośnie, a kolejno w Hotel Arłamów | Arłamów 1.
...i wiele innych firm
Każdego roku gospodarzem konferencji jest inna firma, która inspiruje swoimi rozwiązaniami. Spotykamy się z czołowymi polskimi firmami, aby dzielić się wiedzą, doświadczeniami oraz inspiracjami i razem budować silny polski rynek przemysłu i biznesu.
1700 zł – zwiedzanie SPLAST + 2-dniowa konferencja w Arłamowie + nocleg (pok. 2-osobowy)
1900 zł – zwiedzanie SPLAST + 2-dniowa konferencja w Arłamowie + nocleg (pok. 1-osobowy)
2000 zł – dodatkowy nocleg w Krośnie (pok. 2-osobowy) + zwiedzania SPLAST + 2-dniowa konferencja w Arłamowie + nocleg (pok. 2-osobowy)
2100 zł – dodatkowy nocleg w Krośnie (pok. 1-osobowy) + zwiedzania SPLAST + 2-dniowa konferencja w Arłamowie + nocleg (pok. 1-osobowy)
Tak, podczas konferencji będą następujące stoliki tematyczne:
1. Mapa drogowa transformacji cyfrowej – jak zacząć i jak rozwijać?
2. Systemy MES – jak zacząć i jak rozwijać?
3. Czy innowacyjny system zarządzania energią i sztuczna inteligencja umożliwią dekarbonizację przedsiębiorstw?
4. Predictive Maintenance – jak budować strategię predykcyjnego utrzymania?
5. Intralogistyka jako układ krwionośny fabryki – automatyczny transport wewnątrzzakładowy
6. Opłacalność AMR w zakładach produkcyjnych
7. Przetwarzanie brzegowe – automatyzacja
8. Jak będzie wyglądała robotyzacja procesów produkcyjnych w przyszłości?
9. Co jest standardem, a co jest innowacją w robotyzacji?
10. Dyfuzja (przyswajanie) innowacji w firmie produkcyjnej?
Zgłoszenia przyjmowane są do 02.04.2024 r.
Rolą gospodarza jest przyjęcie uczestników w swojej fabryce i podzielenie się swoimi doświadczeniami w zakresie wprowadzania innowacji na produkcji. W trakcie konferencji gospodarz prezentuje studium przypadku.
Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, prosimy o kontakt!